آرشیو اخبار

به ریاست فرماندار آبدانان

اولین جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزارشد

جلسه هماهنگی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان آبدانان به ریاست امرادحاصلی فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام حاجیلری و مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

به ریاست فرماندار

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبدانان برگزارشد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبدانان به ریاست مرادحاصلی فرماندار شهرستان آبدانان و با حضور کرمشاهی دبیر شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار گردید.

با حضور اقشار مختلف مردم

مراسم بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی در آبدانان برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی صبح امروز با حضورامام جمعه ؛ فرماندار ؛ اعضاء شورای تامین ؛ روسای ادارات و اقشار مختلف مردم آبدانان در مسجد جامع این شهربرگزار شد.

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار آبدانان

به مناسبت شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی

امام جمعه و فرماندار آبدانان با صدور پیامی مشترک ، شهادت سردار دل‌ها و فرمانده قلب‌ها حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

به ریاست فرماندار آبدانان

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آبدانان با موضوع آسیب های اجتماعی

جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان آبدانان با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه جوانان و با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ریاست فرماندار وبا حضور دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان و سایر اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

مراسم راهپيمايي يوم الله 13 آبان در شهرستان آبدانان برگزار شد

همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يوم الله 13 آبان در شهرستان آبدانان برگزار شد

صبح امروز مردم ، مسئولان ، دانش آموزان و دانشجويان شهرستان آبدانان ، همزمان با سراسر كشور با حضور در راهپيمايي با شكوه 13 آبان ، فرياد ضد استكباري سر داده و انزجار خود را از سياست هاي خصمانه استكبار اعلام كردند.

صبح امروز//

بازديد فرماندار از ادارات بیمه سلامت و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان

" سیروس مراد حاصلی " فرماندار آبدانان در سلسله بازديدهاي ادواري خود از ادارات شهرستان به ادارات بیمه سلامت کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان آبدانان رفت و از نزديک شاهد روند فعاليتهاي اين ادارات شد

صبح امروز//

بازدید سرزده معاون فرماندارآبدانان از برخی ادارات شهرستان

صبح امروز ابراهیم مرادخانی معاون فرماندار در راستاي رسيدگي به امور و مسائل و مشكلات مردم در نهادها و دستگاه هاي دولتي از ادارات تعاون روستایی ، امور عشایر ، تعاونی روستایی شهرستان آبدانان به صورت سر زده بازديد کردند.

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دیدار مسئولین با جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس در آبدانان

فرماندارآبدانان به همراه جمعی از مسئولان به مناسبت هفته دفاع مقدس ، با حضور در منزل حاج ولی باصره از آزادگان دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد