آرشیو اخبار

به ریاست فرماندار آبدانان

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آبدانان با موضوع آسیب های اجتماعی

جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان آبدانان با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه جوانان و با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ریاست فرماندار وبا حضور دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان و سایر اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

مراسم راهپيمايي يوم الله 13 آبان در شهرستان آبدانان برگزار شد

همزمان با سراسر كشور مراسم راهپيمايي يوم الله 13 آبان در شهرستان آبدانان برگزار شد

صبح امروز مردم ، مسئولان ، دانش آموزان و دانشجويان شهرستان آبدانان ، همزمان با سراسر كشور با حضور در راهپيمايي با شكوه 13 آبان ، فرياد ضد استكباري سر داده و انزجار خود را از سياست هاي خصمانه استكبار اعلام كردند.

صبح امروز//

بازديد فرماندار از ادارات بیمه سلامت و کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان

" سیروس مراد حاصلی " فرماندار آبدانان در سلسله بازديدهاي ادواري خود از ادارات شهرستان به ادارات بیمه سلامت کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان آبدانان رفت و از نزديک شاهد روند فعاليتهاي اين ادارات شد

صبح امروز//

بازدید سرزده معاون فرماندارآبدانان از برخی ادارات شهرستان

صبح امروز ابراهیم مرادخانی معاون فرماندار در راستاي رسيدگي به امور و مسائل و مشكلات مردم در نهادها و دستگاه هاي دولتي از ادارات تعاون روستایی ، امور عشایر ، تعاونی روستایی شهرستان آبدانان به صورت سر زده بازديد کردند.

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دیدار مسئولین با جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس در آبدانان

فرماندارآبدانان به همراه جمعی از مسئولان به مناسبت هفته دفاع مقدس ، با حضور در منزل حاج ولی باصره از آزادگان دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد