آرشیو اخبار

همزمان با ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

برگزاری مراسم سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی درآبدانان

به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در مراسمی با حضور فرماندار، اعضای شورای تامین مسئولین و روسای ادارات از آزادگان شهرستان آبدانان تجلیل شد.

فرمانداری آبدانان

جلسه ستاد اربعین شهرستان آبدانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبدانان جلسه هماهنگی برنامه ستاد اربعین حسینی شهرستان آبدانان در روز چهار شنبه مورخ 16/5/98 با ریاست آقای مرادخانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری آبدانان و با حضور اعضای ستاد اربعین شهرستان در محل فرمانداری آبدانان برگزار شد .

فرمانداری آبدانان

جلسه بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبدانان جلسه هماهنگی برنامه بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به مهین اسلامی در روز سه شنبه مورخ 15/5/98 با ریاست آقای مرادخانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری آبدانان و با حضور اعضای ستاد بزرگداشت بازگشت آزادگان در محل فرمانداری آبدانان برگزار شد .

بمناسبت 5مردادماه

برگزاری میز خدمت دستگاه های اجرایی شهرستان آبدانان در محل برپایی نماز جمعه

دستگاه های اجرایی شهرستان آبدانان به منظور رسیدگی به در خواست های مردمی در محل برپایی نمازجمعه شهرآبدانان حضور یافتند و به صورت حضوری و چهره به چهره به بررسی مشکلات مردم و نمازگزاران پرداختند.

با حضور فرماندار شهرستان

توزیع اعتبارات سه درصد نفت و گاز و تملک دارایی بین دستگاههای اجرایی شهرستان

. جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست سیروس مرادحاصلی وبخشدارن و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان بمنظور توزیع اعتبارات سه درصد نفت و گاز و تملک دارایی سرمایه ای، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .