استاندار

سه هزار شهید و 10 هزار جانباز سند افتخار ایلام است

سه هزار شهید و 10 هزار جانباز سند افتخار ایلام است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان ، قاسم سلیمانی دشتکی روز سه شنبه در آیین تکریم از فرمانده سابق و معارفه فرمانده جدید سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام که با حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی با دستان خالی اما با روحیه ایثار، جهادگری و سلاح ایمان به خدا در جنگ هشت ساله پیروز شدیم که در آن برهه دشمنان نتوانستند برای از بین بردن نظام کاری از پیش ببرند.
وی با اشاره به رشادت های مردم ایلام در این دوران افزود: این استان هشت سال جانانه از ایران اسلامی دفاع کرد و دین خود را به نظام و انقلاب ادا نمود.
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه این استان در دوران جنگ تحمیلی از توسعه جا مانده است، یادآور شد: زمینه توسعه استان فراهم شده و باید همه با هم برای سربلندی و جبران عقب ماندگی ایلام تلاش کنیم.
وی ضمن تقدیر از همکاری ارزشمند فرمانده سابق سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: سردار حسینی برای خدمت به مردم در همه عرصه ها حضور داشته و تشنه خدمت به مردم بود و باید از فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اعتماد مجدد به این رزمنده مجاهد درعرصه ای خطیرتر تقدیر شود.
استاندار ایلام ادامه داد: در دوران خدمت ایشان خدمات بسیار خوبی در استان صورت گرفته است و یکی از افتخارات دوران خدمتم در ایلام همسنگر بودن با این سردار بزرگ بوده است.
در این آیین از زحمات سردار سید صادق حسینی تقدیر و سرهنگ جمال شاکرمی به عنوان فرمانده جدید سپاه امیرالمومنین استان ایلام معرفی شد.

منبع : خبرگزاری ایرنا

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است