بمناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره)

بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان آبدانان

بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ حجت الاسلام حاجیلری و مرادحاصلی در پیام مشترکی 14 خرداد سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفتند و بر ضرورت استمرار اندیشه های امام راحل در جهان تاکید کردند.

در این پیام آمده است؛

بسم ا... الرحمن الرحیم

«خرداد ۱۳۶۸روز ماتم ملتی در سوگ جانگداز فراق محبوب خود و روز وداع ملتی با مقتدای خویش است. روزی که پیر و جوان صاحب عزا شدند.

درخشش افکار بلند امام(ره) در زمینه های عرفانی و اخلاقی و آموزه های معنوی ایشان در ذهن مردم ایران اثرات ماندگاری بر جای گذاشته به طوریکه اندیشه و رفتار ایرانیان به صورت طولانی از نفوذ افکار درخشان این شخصیت و اندیشمند بزرگ برای همیشه ماندگار و متاثر خواهد بود

از مردم آگاه ، مومن و انقلابی شهرستان آبدانان  دعوت می نماید:در مراسمی که به منظورسی امین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب ، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وسالروزگرامیداشت قیام خونین پانزده خردادو همچنین تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) درروزسه شنبه  مورخ 98/3/14 ساعت ۹1عصر در محل مسجد جامع شهر آبدانان  برگزار می گردد؛با حضورخود بار دیگر همراه و همگام با ملت فهیم و مسلمان ایران با آرمان‌های والای امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کنید.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است