راهپیمایی روز قدس در آبدانان

راهپیمایی روز قدس در شهرستان آبدانان برگزار شد

راهپیمایی روز قدس در شهرستان آبدانان  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه دارآبدانان  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد.

مراسم راهپیمایی روز قدس با حضور اقشار مختلف مرم آبدانان ، خانواده شهدا و ایثارگران، دانش‌آموزان و دانشجویان ازمیدان بسیج این شهرستانآغاز شده و در مسجد جامع  این شهر با تجمع و حضور مثال زدنی اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه این شهرستان در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه برگزار شد.

امام جمعه،فرماندار ؛ مسئولان و مدیران دستگاههای دولتی نیز در این مراسم حضور داشتند و همراه و همپای مردم فریاد عدالتخواهی و دفاع از مظلوم را سر دادند.

در پایان این مراسم بیانیه راهپیمایی روز قدس با فریادهای الله اکبر مردم آبدانان  و به آتش کشیدن پرچمهای اسرائیل و آمریکا قرائت شد

امام جمعه آبدانان در این آئین با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس و قدردانی از مردم ولایتمدار و روزه دار که همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده‌اند، اظهار داشت: امروز آمریکا به چهره و نمادی منفور در تمام دنیا تبدیل شده چرا که همواره مردم مظلوم و ستمدیده را مورد ظلم قرار می‌دهد.

حجت الاسلام حاجیلری افزود : آرمان همه ملت ایران و ملت های آزادیخواه جهان، نابودی رژیم صهیونیستی برشمرد و اظهار داشت: ملت ما در همه عرصه‌ها ثابت کرده که از مردم فلسطین حمایت می‌کند و این مسئله برای همه روشن است که چه کسی از مردم فلسطین حمایت می‌کند و چه کشورهایی حمایت نمی‌کنند.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است