بمناسبت روز شوراها

جلسه تقدير و تشكر از اعضاي شوراهاي اسلامي شهرو روستا با حضور نماينده مردم و فرماندارآبدانان

جلسه تقدير و تشكر از اعضاي شوراهاي اسلامي شهرو روستا  با حضور نماينده مردم و فرماندارآبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ صبح امروز , جلسه تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان آبدانان  با حضورکاظم زاده  نماینده مردم شهرستانهای آبدانان , دهلران  , دره شهر و بدره در مجلس و مرادحاصلی  فرماندار آبدانان  در محل فرمانداری تشکیل شد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در همایش روز ملی شوراهای اسلامی این شهرستان ضمن پاسداشت روز شوراها با تبریک سالروز تاسیس شوراهای اسلامی، از این نهاد مردمی به عنوان تجلی حاکمیت مردم بر سرنوشت خود و اداره امور شهرها و روستاها یاد کرد.

کاظم زاده  با اشاره به مشکلات و موانع موجود بر سر راه اعضای شورا ها در راستای پیگیری مطالبات و درخواست‌های موکلان خود، از مسئولان و دستگاه‌های اجرایی خواست با درک عمیق و جایگاه شوراهای اسلامی، توجه به ارتقای جایگاه، ایفای نقش موثر، تسریع و تسهیل در پیگیری ها و هماهنگی شوراها را در اولویت کارها و اقدامات خود قرار دهند.

فرماندار آبدانان نیز در این همایش ضمن تبریک روز شورا همچنین تبریک هفته معلم و روز کارگر، در خصوص اهمیت شوراها و نقش آنها در توسعه شهری و روستایی سخن گفت و افزود: شورا در نظام اسلامی ماهیت دینی دارد تا جایی که در قرآن نیز به مقوله شورا اشاره شده است.

مرادحاصلی  با بیان اینکه روز ۹ اردیبهشت ماه بازخوانی مجدد جایگاه شوراها است اضافه کرد: شوراها در شناسایی هرچه بیشتر ظرفیت‌ها، پتانسیل‌های شهرستان تلاش و برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

در پایان این همایش از زحمات 90عضو شوراهای اسلامی شهر و  روستای شهرستان آبدانان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل بعمل آمد.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است