همزمان با سراسر کشور

نواخته شدن گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان آبدانان

نواخته شدن گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ آئین نواختن زنگ انقلاب با حضور فرماندار ؛ امام جمعه ؛ جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان آبدانان در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر آبدانان  در دومین روز از دهه فجر امسال همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

در اين مراسم حجت‌الاسلام  حاجیلری  امام جمعه آبدانان  گفت: پيشرفت‌هايي که امروز ايران اسلامي را به‌عنوان يکي از قدرت‌هاي جهاني در زمينه‌هاي سياسي، نظامي و مردم‌سالاري معرفي کرده است مرهون حضور مردم و رهبري حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه (مدظله العالي )  است.

امام جمعه آبدانان با بیان اینکه همه ما سر سفره این انقلاب هستیم  افزود : همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی و استقلال است ادامه داده و در جهان باعث نابودی و شکست دشمنان استکباری و استعماری شود.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید هسته ای کشور شهید رضایی نژاد و شهید علی جرایه نوجوان ترین شهید کشور و  217شهید گرانقدر شهرستان آبدانان از دانش آموزان خواست تا همواره با سعی و تلاش و کسب موفقیت در صحنه های مختلف از این انقلاب که به برکت خون شهدا حاصل شده صیانت و پاسداری کنند.

افتتاح نمایشگاه 40 شهید آموزش و پرورش شهرستان آبدانان،بازدید از نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان پروین اعتصامی،ایستگاه سلامت ،سخنرانی مدیر آموزش و پرورش و  اجرای سرود  از دیگر برنامه های این مراسم بودند .

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است