به ریاست فرماندار

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان  آبدانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  ایلام  و به ریاست فرماندار آبدانان جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تشکیل شد.

پیگیری زمین کتابخانه شماره دو شهر آبدانان ، توجه به وضعیت کتابخوانی در روستاها، بررسی وضعیت پرداخت نیم درصد کتابخانه های عمومی آبدانان  از سوی شهرداری از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود. .

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان  با بررسی روند اجرای مصوبات جلسه قبل از مسئولین مربوطه تسریع در اجرای مصوبات جلسات را خواستار شد.

وی در پایان تاکید کرد مطالعه و کتابخوانی یک راه کم هزینه و موثر در افزایش آگاهی مردم است که تاثیر بسیار زیادی در بالارفتن کیفیت زندگی و امنیت روانی مردم خواهد داشت بنابراین ترویج و توسعه کتابخوانی در بین آحاد مردم، همکاری و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی شهرستان در ترویج مطالعه مفید و گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه باید در اولویت اهداف این انجمن باشد.

در ادامه جلیلیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام گفت : کتابخانه های عمومی کانون خدمات فرهنگی متنوعی هستند که زمینه آگاهی و هوشیاری مردم را فراهم کرده و با برنامه ریزی و ارائه خدمات گوناگون، موجب غنی شدن اوقات فراغت آنان می شوند.

در پایان مدیر کل نهاد کتابخانه های استان ایلام  هم از فعالیتهای چشمگیر فرماندار و اعضاء انجمن کتابخانه در راستای ارتقاء سطح کتاب و کتابخوانی درآبدانان قدردانی نمود.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است